Kariéra

Ako sa prihlásiť?

Radi by ste vyskúšali prácu v našej mliekarni? Budeme sa tešiť na Váš životopis spolu s motivačným listom. Oba dokumenty zašlite prosím e-mailom na prace.kunin@lactalis.cz alebo poštou na adresu: Mlékárna Kunín, a. s., personálne oddelenie, Martinovská 3291/46, 723 00, Ostrava – Martinov, Česká republika

Pre študentov a absolventov

Lákalo by Vás vydať sa na mliečnu dráhu? Ako študent strednej či vysokej školy z ČR, SR aj zahraničia môžete využiť možnosť neplatených stáží; radi Vám tiež pomôžeme s vypracovaním bakalárskej či diplomovej práce. S chuťou spolupracujeme aj s čerstvými absolventmi.

Pošlite nám životopis

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním mnou dobrovoľne poskytnutých osobných údajov obsiahnutých v životopise na účely personálnej činnosti, a to po obdobie nevyhnutné na vznik pracovného pomeru. V prípade, že nedôjde k vzniku pracovného pomeru, súhlasím, aby som bol zaradený/bola zaradená do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti Mlékárna Kunín, a. s., najdlhšie však po obdobie 1 roka. Súčasne potvrdzujem, že poskytnuté údaje sú pravdivé.

Ďakujeme za Váš záujem.
Ozveme sa čo najskôr.

Vyskytla sa neočakávaná chyba.
Skúste prosím neskôr.